Privacy notice

Cookie files

This web site is using cookie files to store information about chosen site translation, to manage authenticated users session and to store the information that you have accepted this privacy notice.

Privacy policy

All personal data (as "Private data" in this statement) provided by users using this web are considered as private and will be treated along the applicable Czech laws. All Private data will be used only to purposes declared by the statement of the form that you will use to insert any details.

The user inserting any Private data agrees that the Owner will process these Private data by himself or using a partner. These Private data will be used only to purposes declared in this statement. Every user can send a written ask to exclude his or her Private data from the process.

Limitation of Liability

The Owner (Automotoklub Kdyně) refuses the responsibility for the content or functionality of third party web sites that might be linked as well as any processing of any Private data the user insert on these third party web sites.

Guest book ✍ Leave us your message

Here you can read few several messages sent by other visitors of our web site. If you wish to send your opinion about our campsite, you can use our on-line form.


Ivona Konopásková 2022-05-29, 14:07:19
Zdravím do kempu Hájovna Kdyně, kde jsme s partou kamarádek prožily krásný prodloužený víkend na začátku května 2022. Obsadily jsme 7 chatek se sociálním zařízením. Všude bylo čisto, teplá voda. Mohly jsme si zapůjčit teplomet, v noci bylo ještě chladno. V okolí je spousta možností na výlety, krásná krajina. V restauraci dobře vaří, paní recepční je milá a ochotná. Za nás velká spokojenost.
Rene´Ziegler 2022-02-25, 17:32:40
Ein sehr schöner Campingplatz mit freundlichen Personal.Wir kommen gerne wieder.Liebe Grüße aus Deutschland Marco und Rene
Rene´Ziegler 2022-02-25, 17:32:25
Ein sehr schöner Campingplatz mit freundlichen Personal.Wir kommen gerne wieder.Liebe Grüße aus Deutschland Marco und Rene
Mikisek 2018-08-22, 15:34:32
Ahojky Hájenkovští lidičky , byli jsme u Vás na prodlouženém víkendu o dva svátky. Opět nad míru spokojeni, vše bylo super i na to, že bylo v kempu lidí jako smetí. Velká pochvala Jiřímu do stánku, věřím, že měl s těmi žíznivými krky mnoho starostí i radostí, ale ustál to a patří mu naše velké uznání. Prosím nemějte na mne žádnou zášť, vždyť jsem přeci VÁŠ!!! Mám Vás rád jak 100% kamarád. Pa pa pa Mikísek
DDŠ Měcholupy 2018-07-30, 09:52:51
Děkujeme, že jsme opět po dvou letech mohli strávit pár dní ve Vašem autokempu. Jezdíme k Vám velice rádi,příjemné prostředí, milý kolektiv. Zároveň bychom chtěli pochválit kolektiv restaurace, kam jsme chodili na obědy a večeře. Děkujeme!!!
IMG_5568.jpgmonti.jpgsvata_marketa.jpgKoráb.JPG