Datenschutzhinweis

Cookie-Dateien

This web site is using cookie files to store information about chosen site translation, to manage authenticated users session and to store the information that you have accepted this privacy notice.

Persoenliche Datenschutz

All personal data (as "Private data" in this statement) provided by users using this web are considered as private and will be treated along the applicable Czech laws. All Private data will be used only to purposes declared by the statement of the form that you will use to insert any details.

The user inserting any Private data agrees that the Owner will process these Private data by himself or using a partner. These Private data will be used only to purposes declared in this statement. Every user can send a written ask to exclude his or her Private data from the process.

Haftbeschraenkung

The Owner (Automotoklub Kdyně) refuses the responsibility for the content or functionality of third party web sites that might be linked as well as any processing of any Private data the user insert on these third party web sites.

Gästebuch ✍ Hier können Sie uns Ihre Nachricht hinterlassen.

Hier können Sie sich die Nachrichten von unserem Besuchern ansehen. Für Ihre Nachricht benutzen Sie das Formular.


Ivona Konopásková 29.05.2022, 14:07:19
Zdravím do kempu Hájovna Kdyně, kde jsme s partou kamarádek prožily krásný prodloužený víkend na začátku května 2022. Obsadily jsme 7 chatek se sociálním zařízením. Všude bylo čisto, teplá voda. Mohly jsme si zapůjčit teplomet, v noci bylo ještě chladno. V okolí je spousta možností na výlety, krásná krajina. V restauraci dobře vaří, paní recepční je milá a ochotná. Za nás velká spokojenost.
Rene´Ziegler 25.02.2022, 17:32:40
Ein sehr schöner Campingplatz mit freundlichen Personal.Wir kommen gerne wieder.Liebe Grüße aus Deutschland Marco und Rene
Rene´Ziegler 25.02.2022, 17:32:25
Ein sehr schöner Campingplatz mit freundlichen Personal.Wir kommen gerne wieder.Liebe Grüße aus Deutschland Marco und Rene
Mikisek 22.08.2018, 15:34:32
Ahojky Hájenkovští lidičky , byli jsme u Vás na prodlouženém víkendu o dva svátky. Opět nad míru spokojeni, vše bylo super i na to, že bylo v kempu lidí jako smetí. Velká pochvala Jiřímu do stánku, věřím, že měl s těmi žíznivými krky mnoho starostí i radostí, ale ustál to a patří mu naše velké uznání. Prosím nemějte na mne žádnou zášť, vždyť jsem přeci VÁŠ!!! Mám Vás rád jak 100% kamarád. Pa pa pa Mikísek
DDŠ Měcholupy 30.07.2018, 09:52:51
Děkujeme, že jsme opět po dvou letech mohli strávit pár dní ve Vašem autokempu. Jezdíme k Vám velice rádi,příjemné prostředí, milý kolektiv. Zároveň bychom chtěli pochválit kolektiv restaurace, kam jsme chodili na obědy a večeře. Děkujeme!!!
IMG_5541.jpgIMG_5566.jpgrestaurace_1.jpgrecepce.jpg