Prohlášení o soukromí

Soubory cookies

Na těchto internetových stránkách se používají soubory cookies k uložení zvoleného jazyka, obsluhu sezení přihlášeného uživatele a uložení informace o faktu, že toto prohlášení berete na vědomí.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které návštěvníci prostřednictvím k tomu určených nástrojů a postupů stránek poskytnou Provozovateli (dále jen „Osobní údaje‟), jsou považovány za důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré takto získané údaje budou použity výhradně k účelu dekladovaném nebo plynoucím z informací na příslušné stránce umožňující údaje vkládat.

Osoba poskytující Osobní údaje dále souhlasí s tím, aby Provozovatel veškeré poskytnuté Osobní údaje zpracovával sám pro výše uvedené účely a/nebo aby zpracováním v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pověřil osobou jinou. Každá osoba poskytující Provozovateli nějaké Osobní údaje má právo písemně požádat Provozovatele, aby její Osobní údaje vyloučil ze zpracovávání.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel Automotoklub Kdyně deklaruje, že nenese a nemůže nést žádnou odpovědnost za obsah a funkčnost internetových stránek a služeb těch třetích stran, na které jeho stránky mohou odkazovat. Stejně tak i za nakládání s osobními údaji na stránkách a serverech těchto třetích stran.

Kemp

Fotogalerie našeho kempu

brana.jpg Vstupní brána vstup_do_kempu.jpg Restaurace a vstupní brána recepce.jpg Recepce kempu spolecenska_mistnost_0.jpg Společenská místnost spolecenska_mistnost_1.jpg Společenská místnost spolecenska_mistnost_2.jpg Společenská místnost kuchynka.jpg Kuchyňka detske_hriste_0.jpg Dětské hřiště detske_hriste_1.jpg Dětské hřiště detske_hriste_2.jpg Dětské hřiště kryty_altan.jpg Altán socialni_zarizeni_0.jpg Sprchy + WC socialni_zarizeni_1.jpg Sprchy + WC socialni_zarizeni_2.jpg Sprchy + WC socialni_zarizeni_3.jpg Sprchy + WC socialni_zarizeni_4.jpg Sprchy + WC (automat) kiosek.jpg Kiosek stani_karavany.jpg Stání pro obytné přívěsy